Articles

Haftanın İçerikleri (8–14 Haziran 2024) | by Branding Türkiye | Jun, 2024

0
Please log in or register to do it.


Arşiv amacıyla oluşturulan “Haftanın İçerikleri” köşesinde bu hafta Haftanın İçerikleri (8–14 Haziran 2024)’de yayınlanan içerikler yer almaktadır.

Haftanın İçerikleri (8–14 Haziran 2024)

Branding Türkiye’de hafta boyunca yayınlanan tüm içerikler (haber, makale, infografik, yazı dizisi, duyuru, video, podcast) Branding Türkiye’nin kurumsal Medium blogunda “Haftanın İçerikleri” köşesinde arşiv amacıyla derlenerek paylaşılıyor.

İlgili içeriği okumak için başlığa tıklamanız yeterli.

Keyifli okumalar! 🙂

#BrandingTürkiye #Arşiv #Haziran2024 #BütünleşikPazarlamaMecrası

House of AI Etkinliği İçin Geri Sayım!

En Gözde Şirketler — 2024

Artcontact İstanbul Dördüncü Kez Sanatseverlerle Buluştu!

Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 13 Haziran’da Gerçekleşecek!

E-Ticaret Hukuku İle İlgili Temel Bilgiler

Açlık Ve Yoksulluk (Nisan 2023)

Açlık Ve Yoksulluk (Mayıs 2023)

Açlık Ve Yoksulluk (Haziran 2023)

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’yi sosyal ağlarda takip ederek topluluğun bir parçası olabilirsiniz.

FacebookTwitter InstagramYoutube

LinkedinSpotifyPinterestTelegram

Branding Türkiye — Logo

Ocak 2018’de kurulan bütünleşik pazarlama ve iş — ekonomi mecrası Branding Türkiye; bütünleşik pazarlamaya dair tüm kavram, uzmanlık ve olgulara dair 360° içerik politikasıyla ve 3F Fenomeni misyonuyla akademik ve aktüel içerikler yayınlayan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip, bilgi aktarımı ve deneyim paylaşımı eksenli yeni nesil bir mecradır.

100’den fazla kategoride yayınladığı yazılı, görsel ve sesli içeriklere ek olarak çoklu sektörlerde faaliyet gösteren alt markaları, konsept etkinlikleri, ürünleştirdiği kategorileri ve podcast serileriyle de bilinen Branding Türkiye’de aynı zamanda sektörel haberler, girişimcilik ekosistemine dair gelişmeler, uzman söyleşileri ve iş dünyasına dair güncel duyurular da yer alıyor. İş birliği kültürünü kurumsal bir değer olarak benimseyen ve yayınladığı içeriklerle literatüre katkı yaparak referans kaynağı olmayı amaç edinen Branding Türkiye, ayrıca teknoloji gelişmelerle doğru orantılı olarak gelişime, değişime ve dönüşüme uygun bir altyapıya ve vizyona sahiptir.

Source link

What is the Dunning-Kurger effect?
Are You Lucky? Science Says It’s Not All Chance (It’s How You Think!) | by Garrett B. Matty | Write A Catalyst | Jun, 2024
Ads by AdZippy

Your email address will not be published. Required fields are marked *